X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری
در انتظار یار

 

نوشته شده توسط : سرباز ولایت


امام خمینی (ره) می فرمایند :
---

روضه سید الشهداء
برای حفظ مکتب سید الشهداء است . آن کسانی که می گویند روضه سیدالشهداء را نخوانید ، اصلا نمیفهمند مکتب سید الشهداء چه بوده و نمی دانند یعنی چه ، نمی دانند این گریه ها و این روضه ها حفظ کرده این مکتب را . الان ۱۴۰۰ سال است که با این منبرها با این روضه ها و با این مصیبت ها و با این سینه زنی ها ما را حفظ کرده اند … سید الشهدا را این گریه ها حفظ کرده است . مکتبش را ، این مصیبت ها و داد و قالها حفظ کرده ، این سینه زنی ها و این دستجات … اینها حفظ کرده … هیاهو می خواهد ، هر مکتبی هیاهو می خواهد ، باید پایش سینه بزنند ، هر مکتبی تا پایش سینه زن نباشد ، تا پایش گریه کن نباشد ، تا پایش توی سر و سینه زدن نباشد حفظ نمی شود … این گریه ها زنده نگه داشته مکتب سید الشهدا را ، این ذکر مصیبت ها زنده نگه داشته مکتب سید الشهدا را . ما باید برای یک شهیدی که از دستمان میرود علم (پرچم) به پا کنیم ، نوحه خوانی کنیم ، گریه کنیم ، فریاد کنیم … این یک متینگ و فریادی است برای احیاء (زنده نگاه داشتن) مکتب سید الشهدا … این روضه خوانی ها و مصیبت و گریه است که کشور شما را حفظ کرده … با این هیاهو ، با این گریه ، با این نوحه خوانی ، با این شعر خوانی ، با این نثر خوانی ما می خواهیم مکتب را حفظ کنیم ، چنانچه تا حالا هم حفظ شده است …
---

همین گریه ها نگه داشته ما را . گول این شیاطینی که می خواهند این حربه (سلاح) را از دست شما بگیرند ، گول اینها را نخورند جوانهای ما ، همین هاست که ما را حفظ کرده ، همین ها هست که مملکت ما را حفظ کرده . تکلیف آقایان است روضه بخوانند . تکلیف مردم است دسته های شکوهمند بیرون بیاورند ، دسته های سینه زن شکوهمند . البته از چیزهایی که بر خلاف مثلا چه هست از آنها پرهیز کنند ، اما دسته ها بیرون بیایند ، سینه بزنند ، هر کاری که می کردند بکنند …

برای دیدن باقی بیانات زیبای امام (ره) به این لینک بروید


---
 پ ، ن : دیگه خون آدم به جوش میاد بس که به هر شیوه و بهانه ای به عزاداری و نوکران امام حسین (علیه السلام) حرف میزنن و ایراد می گیرن . درسته جدیداً توی سبک های عزاداری ، شیوه های زننده و اشتباه زیاد شده ولی بعضی وقت ها می بینیم که از مجموعه هایی که مشکل ندارند یا کم اشکال دارند ، ایرادهای بزرگ گرفته میشه و طوری انتقاد میشه که انگار کلاً با سینه زنی و گریه برای ائمه (علیهم السلام) مشکل دارند . آخه کی گفته حروله کردن مشکل داره ؟ کی گفته عَلم کشی مشکل داره ؟ . . . به طبل گیر میدن ، به زنجیر زدن اشکال می گیرن و . . . به خدا قسم با همین کارها و حفظ شعائر مذهبی و دینی طبق نظر مراجع بزرگوار به خصوص امام خامنه ای میشه عالم رو از ظلم و جور نجات داد و همه رو با امام حسین آشنا کرد . همین عزاداری ها بوده که تا الان دین اسلام ، محفوظ مانده . انتقاد کردن خیلی خوبه ؛ بنده هم از منتقدین مداحان و هیات ها هستم ، ولی باید حواسمون باشه که از سر علاقه ها یا خواسته های خودمون انتقاد نکنیم بلکه ملاک خود رو دین ، روایات و استفتائات مراجع تقلید قرار بدیم تا ان شا الله بتونیم موثر باشیم . لذا از تمام دوستان خودم خواهش می کنم که با شرکت در هیات ها و دسته های سینه زنی و زنجیر زنی به این نهضت رونق بدهند و تا میتونن افراد مختلف رو به این راه جذب کنن تا بعضی ها بچشند که " مستی با ذکر اهل بیت بهتر و ماندگارتره یا با مشروبات الکلی " یا " سینه زنی و حروله برای ارباب قشنگ تر و باهیجان تره یا هر کاری که امروزه در جهان برای تخلیه انرژی انجام میدن ؟! " . . . به قول استادم ، آقای پناهیان ، با امام حسین (علیه السلام) و بچه های بزرگوارشون و . . . میشه عالم رو گرفت و همه رو به اسلام دعوت کرد . تو رو به خدا روی این قضیه فکر کنید .
---
---
در آخر هم پیشنهاد می کنم که حتماً کلیپ صوتیِ زیر که مربوط به بیانات استاد پناهیان در مورد عزاداری و محرم هستش و در آن توصیه های مهمی رو به ما گوشزد می کنن رو دانلود و با دقت گوش دهید . فوق العاده مهم هست این صحبت ها . لطفاً از دست ندهید . . . اگه دغدغه ای برای بهبود دستگاه امام حسین دارید بسم الله . . .
---


لینک دانلود کلیپ ( خواهشاً از دست ندهید )

به ادامه مطلب بروید
لینک دانلود کلیپ استاد پناهیانبیانات حضرت روح الله (ره) :

« روضه سید الشهداء برای حفظ مکتب سید الشهداء است. آن کسانی که می گویند روضه سیدالشهداء را نخوانید، اصلا نمیفهمند مکتب سید الشهداء چه بوده و نمی دانند یعنی چه، نمی دانند این گریه ها و این روضه ها حفظ کرده این مکتب را. الان ۱۴۰۰ سال است که با این منبرها با این روضه ها و با این مصیبت ها و با این سینه زنی ها ما را حفظ کرده اند… سید الشهدا را این گریه ها حفظ کرده است مکتبش را، این مصیبت ها و داد و قالها حفظ کرده، این سینه زنی ها و این دستجات … اینها حفظ کرده… هیاهو می خواهد، هر مکتبی هیاهو می خواهد، باید پایش سینه بزنند، هر مکتبی تا پایش سینه زن نباشد، تا پایش گریه کن نباشد، تا پایش توی سر و سینه زدن نباشد حفظ نمی شود … این گریه ها زنده نگه داشته مکتب سید الشهدا را، این ذکر مصیبت ها زنده نگه داشته مکتب سید الشهدا را. ما باید برای یک شهیدی که از دستمان میرود علم (پرچم) به پا کنیم، نوحه خوانی کنیم، گریه کنیم، فریاد کنیم… این یک متینگ و فریادی است برای احیاء (زنده نگاه داشتن) مکتب سید الشهدا… این روضه خوانی ها و مصیبت و گریه است که کشور شما را حفظ کرده … با این هیاهو، با این گریه، با این نوحه خوانی، با این شعر خوانی، با این نثر خوانی ما می خواهیم مکتب را حفظ کنیم، چنانچه تا حالا هم حفظ شده است… » (1)


« اسلام را تا حالایی که شما می بینید… سید الشهدا زنده نگه داشته است. سید الشهدا سلام الله علیه … همه جوانان خودش را، همه مال و منال، هرچه بود، هرچه داشت… در راه خدا داد، وب رای تقویت اسلام، مخالفت با ظلم، قیام کرد… ما که دنبال او هستیم و مجالس عزا را از آن وقت به امر امام صادق سلام الله علیه و به سفارش ائمه هدی علیهم السلام، ما به پا می کنیم این مجالس عزا را… اینها را باید حفظ کنید، اینها شعائر مذهبی ماست که باید حفظ بشود، اینها یک شعائر سیاسی است که باید حفظ بشود. بازیتان ندهند این قلمفرساها، بازیتان ندهند این اشخاصی که با اسماء مختلفه و با مرامهای انحرافی می خواهند همه چیز را از دستتان بگیرند، و اینها می بینند که این مجالس، مجالس روضه، ذکر مصائب مظلوم در هر عصری مقابل ظالم قرار میدهد…» (۲)


«الان محرم است و همه دستجات بیرون می آیند، و دستجات باید عزاداری بکنند. عزاداری مهم است.» (3)


«همین گریه ها نگه داشته ما را. گول این شیاطینی که می خواهند این حربه (سلاح) را از دست شما بگیرند، گول اینها را نخورند جوانهای ما، همین هاست که ما را حفظ کرده، همین ها هست که مملکت ما را حفظ کرده. تکلیف آقایان است روضه بخوانند. تکلیف مردم است دسته های شکوهمند بیرون بیاورند، دسته های سینه زن شکوهمند. البته از چیزهایی که بر خلاف مثلا چه هست از آنها پرهیز کنند، اما دسته ها بیرون بیایند، سینه بزنند، هر کاری که می کردند بکنند…» (4)


«(این گفته که) امروز دیگر انقلاب کردیم، روضه دیگر لازم نیست از غلط هایی است که تو دهن ها انداختند، مثل این است که بگوییم امروز ما انقلاب کردیم دیگر لازم نیست که نماز بخوانیم! انقلاب برای این است، انقلاب کردیم که شعائر اسلام را زنده کنیم، نه انقلاب کردیم که شعائر اسلام را بمیرانیم. زنده نگه داشتن عاشورا یک مسئله بسیار مهم سیاسی عبادی است…ما ملتی هستیم که با همین اشک ها سیل جریان می دهیم و خرد می کنیم سدهایی را که در مقابل اسلام ایستاده است… همین گریه هاست که کارها را پیش برده است، همین اجتماعات است که مردم را بیدار می کند… مجالس سر جای خودش باید باشد، و مجالس عزا باید باشد، و اهل منبر باید این شهادت امام حسین سلام الله علیه را زنده نگه دارند، و ملت باید با همه قدرت این شعائر اسلامی را، خصوصا این را زنده نگه دارند، با زنده نگه داشتن او اسلام زنده می شود، «انا من حسین» که روایت شده است که پیغمبر فرموده است، این معنایش این است که حسین مال من است ومن هم از او زنده می شوم… این مجالس را حفظ کنید … اینها اسلام را در قلوب ما زنده نگه می دارد … مجالس عزا را با همان شکوهی که پیشتر انجام می گرفت و بیشتر از او حفظ کنید…» (۵)


«انشاءالله روز عاشورا که جمعیت بیرون آمد، مراسم تعزیه حسین سلام الله علیه باید با قوت خودش باشد، و در راه پیمائی ها همه اش مراسم امام حسین (ع) باشد…» (6)


«عاشورا با «نه» خود، یزیدیان را در طول تاریخ نفی کرد.» (۷)


«باید ماه محرم وصفر را زنده نگه داریم به ذکر مصائب اهل بیت علیهم السلام، که با ذکر مصائب اهل بیت علیهم السلام زتده مانده است این مذهب تا حالا، با همان وضع سنتی، با همان وضع مرثیه خوانی… ما باید حافظ این سنت های اسلامی، حافظ این دسته جات مبارک اسلامی، که در روز عاشورا، در محرم و صفر، در مواقع مقتضی به راه می افتد تأکید کنیم که بیشتر دنبالش باشند، محرم و صفر است که اسلام را نگه داشته است، فداکاری سید الشهدا سلام الله علیه است که اسلام را برای ما زنده نگه داشته است.

زنده نگه داشتن عاشورا با همان وضع سنتی خودش از طرف روحانیون، از طرف خطبا، با همان وضع سابق، و از طرف توده های مردم با همان ترتیب سابق که دستجات معظم و منظم، دستجات عزاداری به عنوان عزاداری راه می افتاد. باید بدانید که اگر بخواهید نهضت شما محفوظ بماند، باید این سنت ها را حفظ کنید. البته اگر چنانچه یک چیزهای ناروائی بوده است سابق و دست اشخاص بی اطلاع از مسائل اسلام بوده، آنها باید یک مقداری تصفیه بشود، لکن عزاداری به همان قوت خودش باید باقی بماند، و گویندگان پس از اینکه مسائل روز را گفتند روضه را همانطور که سابق می خواندند و مرثیه را همانطور که سابق می خواندند بخوانند، و مردم را مهیا کنند برای فداکاری. این خون سید الشهدا است که خون های همه ملت های اسلامی را به جوش می آورد، و این دستجات عزیز عاشوراست که مردم را به هیجان می آورد، و برای حفظ مقاصد اسلامی مهیا می کند. در این امر نباید سستی کرد…» (۸)


«ما ملتی هستیم که با همین گریه ها یک قدرت ۲۵۰۰ ساله را از بین بردیم…» (9)


«اگر قیام حضرت سید الشهدا سلام الله علیه نبود، امروز هم ما نمی توانستیم پیروز شویم، تمام این وحدت کلمه ای که مبدأ پیروزی ما شد، برای خاطر این مجالس سوگواری و این مجالس تبلیغ و ترویج اسلام شد… این محرم را زنده نگه دارید. ما هرچه داریم از این محرم است و از این مجالس… اگر این مجالس وعظ و خطابه و عزاداری و اجتماعات سوگواری نبود کشور ما پیروز نمی شد.» (10)


«من اکنون به ملتهای شریف ستمدیده و به ملت عزیز ایران توصیه می کنم که … و از آن جمله مراسم عزاداری ائمه اطهار و بویژه سید مظلومان و سرور شهیدان حضرت ابی عبد الله الحسین صلوات وافر الهی و انبیاء و ملائکه الله و صلحاء بر روح حماسی او باد هیچ گاه غفلت نکنند.» (11)


سیدالشهدا (ع)، با چند نفر از اصحاب،چند نفر از ارحامشان، از مخدراتشان قیام کردند. چون قیام لله بود اساس سلطنت آن خبیث را به هم شکستند. در صورت،ایشان کشته شدند،لکن اساس سلطنت را شکستند، اساس سلطنتی که می خواست اسلام را به صورت سلطنت طاغوتی درآورد. (۱۲)


سیدالشهدا (علیه السلام) مذهب را بیمه کرد. با عمل خودش اسلام را بیمه کرد. (۱۳)


شخصیت عظیمی که از عصاره ی وحی الهی تغذیه و در خاندان سید رسل،محمد مصطفی (ص) و سید اولیاء،علی مرتضی (ع) تربیت و در دامن صدیقه ی طاهره (س) بزرگ شده بود،قیام کرد و با فداکاری بی نظیر و نهضت الهی خود،واقعه ی بزرگی را به وجود آورد که کاخ ستمگران را فرو ریخت و مکتب اسلام را نجات بخشید. (۱۴)


سیدالشهداء که همه ی عمرش را و همه ی زندگیش را برای رفع منکر و جلوگیری از حکومت ظلم و جلوگیری از مفاسدی که حکومت ها در دنیا ایجاد کردند،تمام عمرش را صرف این کرد و تمام زندگیش را صرف این کرد که این حکومت،حکومت جور،بسته شود و از بین برود؛معروف در کار باشد،منکرات از بین بروند. (۱۵)


کربلا و نام مبارک حضرت سیدالشهداء (ع) را زنده نگه دارید،که در این صورت اسلام زنده نگه داشته می شود. (۱۶)


انقلاب اسلامی ایران،پرتویی از عاشورا و انقلاب عظیم الهی آن است. (۱۷)


سیدالشهدا (ع) مذهب را بیمه کرد. با عمل خودش اسلام را بیمه کرد. (۱۸)


اگر سیدالشهداء‌ (ع) نبود ، این رژیم طاغوتی را اینها تقویت می کردند و به جاهلیت بر می گرداندند،اگر حالا من و تو هم مسلم بودیم،مسلم طاغوتی بودیم،نه مسلم امام حسینی. امام حسین (ع) اسلام را نجات داد. (۱۹)


درحالی که شهادت حضرت سیدالشهداء (ع) از همه ی خسارتها بالاتر بود،ولی چون او می دانست که چه می کند و کجا می رود و هدفش چیست،فداکاری کرد و شهید شد. امام حسین (ع) با خون خود اسلام را زنده کرد،شما به تبعیت از او اسلام را ضمانت کنید. (۲۰)


همه باید بدانیم که آنچه موجب وحدت بین مسلمین است. این مراسم سیاسی عزاداری ائمه ی اطهار (ع) و به ویژه سرور شهیدان حضرت ابی عبدالله الحسین (ع) است که حافظ ملیت مسلمین به ویژه شیعیان اثنی عشر می باشد. (۲۰)


محرم چه ماه مصیبت‏زا و چه ماه سازنده و کوبنده‏ای است. محرم ماه نهضت بزرگ سید شهیدان و سرور اولیای خداست که با قیام خود در مقابل طاغوت، تعلیم سازندگی و کوبندگی به بشر داد و راه فنای ظلم و شکستن ستمکار را به خدایی دادن و خدایی شدن دانست و این، خود سرلوحه تعلیمات اسلام است برای ملت ما تا آخر دهر.


محرم ماهی است که به وسیله سید مجاهدان و مظلومان اسلام، زنده شده و از توطئه عناصر فاسد و رژیم بنی‏امیه که اسلام را تا لب پرتگاه برده بودند، رهایی بخشید. اسلام از اول پیدایش، با خون شهیدان و مجاهدان آبیاری شد و به ثمر رسید.

 محرم ماهی است که عدالت در مقابل ظلم و حق در مقابل باطل قیام کرده و به اثبات رسانده است که در طول تاریخ، همیشه حق بر باطل پیروز شده است.


ماه محرم برای مذهب تشیع، ماهی است که پیروزی در متن فداکاری و خون به دست آمده است.


در صدر اسلام، پس از رحلت پیغمبر ختمی مرتبت پایه‏گذار عدالت و آزادی می‏رفت که با کج‏روی‏های بنی‏امیه، اسلام در حلقوم ستمکاران فرو رود و عدالت در زیر پای تبهکاران نابود شود که سیدالشهداء علیه‏السلام نهضت عظیم عاشورا را برپا کرد.


تمام انبیا برای اصلاح جامعه آمده‏اند… سیدالشهدا روی همین میزان آمد، رفت و خودش و اصحاب و انصار خودش را فدا کرد… جامعه باید اصلاح بشود. باید عدالت در جامعه تحقق پیدا بکند… برای این بود شهادتش، برای این بود که اقامه بشود عدل الهی.


سید الشهدا هم کشته شد، نه اینکه رفتند یک ثوابی ببرند. ثواب برای او خیلی مطرح نبود، آن‏طور رفت که این مکتب را نجاتش بدهد. اسلام را پیشرفت بدهد، اسلام را زنده کند.


زندگی سیدالشهدا، زندگی حضرت صاحب (سلام اللّه‏ علیه)، زندگی همه انبیای عالم همه‏شان این معنا بوده است که در مقابل جور، می‏خواستند حکومت عدل را درست کنند.


سیدالشهداء دیدند که مکتب دارد از بین می‏رود. قضیه قیام سیدالشهداء و قیام امیرالمؤمنین در مقابل معاویه، مسئله‏ای نیست که بخواهند یک مملکت بگیرند. همه عالم پیش آنها هیچ است… مقصد آنها این نیست که کشورگشایی بکنند.


آن حضرت (سیدالشهداء) در فکر آینده اسلام و مسلمین بود. به خاطر اینکه اسلام در آینده و در نتیجه جهاد مقدس و فداکاری او در میان انسان‏ها نشر پیدا کند و نظام سیاسی و نظام اجتماعی آن در جامعه ما برقرار شود. او مبارزه کرد و فداکاری کرد.


هر چه روز عاشورا، سیدالشهدا علیه‏السلام به شهادت نزدیک‏تر می‏شد، افروخته‏ تر می‏شد و جوانان او مسابقه می‏دادند برای اینکه شهید بشوند. همه هم می‏دانستند که بعد از چند ساعت دیگر شهیدند… برای اینکه آنها می‏دانستند کجا می‏روند. آنها می‏فهمیدند برای چه آمدند، آگاه بودند که ما آمدیم ادای وظیفه خدایی را بکنیم؛ آمدیم اسلام را حفظ کنیم.


سیدالشهداء برای اینکه می‏دید جهاد در راه خداست و برای خداست و چون جهاد برای خداست، عزیزانی که از دست می‏دهد، از دست نداده است. اینها ذخایری هستند برای عالم بقا.


شهادت سید مظلومان و هواخواهان قرآن در عاشورا، سرآغاز زندگی جاوید اسلام و حیات ابدی قرآن کریم بود. آن شهادت مظلومانه و اسارت آل اللّه‏، تخت یزیدیان را که با اسم اسلام، می‏خواستند اساس وحی را به خیال خامِ خود محو کنند، برای همیشه به باد فنا سپرد و آن جریان، سُفیانیان را از صحنه تاریخ به کنار زد.


سیدالشهداء علیه‏السلام ، نهضت عظیم عاشورا را برپا کرد و با فداکاری و خون خود و عزیزان خود، اسلام و عدالت را نجات داد و دستگاه بنی‏امیه را محکوم و پایه‏ های آن را فرو ریخت.


سیدالشهداء علیه‏السلام با همه اصحاب و عشیره‏اش قتل عام شدند، لکن مکتبشان را جلو بردند. شکست در مکتب نبود، پیشروی بود، یعنی بنی ‏امیه را تا ابد شکست داد. سیدالشهدا علیه‏السلام با نثار خون خودشان آن رژیم را، رژیم فاسد را شکست داد. (۲۱)


منابع و مآخذ:

۱٫ (صحیفه نور ج ۸/ ۶۹-۷۱)

۲٫ (صحیفه نور ۱۰ ج/ ۳۰-۳۲)

۳٫ (صحیفه نور ۱۰/ ۲۳۹)

۴٫ (صحیفه نور ۱۰/ ۲۱۸)

۵٫ (صحیفه نور ۱۳/ ۱۵۶- ۱۵۸)

۶٫ (صحیفه نور ۱۳/ ۱۷۳)

۷٫ (صحیفه نور ۱۴/ ۲۶۴)

۸٫ (صحیفه نور ۱۵/ ۲۰۳- ۲۰۴)

۹٫ (صحیفه نور ۱۶/ ۲۱۰)

۱۰٫ (صحیفه نور ۱۷/ ۶۰- ۶۲)

۱۱٫ (صحیفه نور ۲۱/ ۱۷۳)

۱۲٫ صحیفه ی نور،ج۷،ص۳۶

۱۳٫ صحیفه ی نور،ج۱۰،ص ۲۱۶

۱۴٫ صحیفه ی نور،ج۱۲،ص ۱۸۱

۱۵٫ صحیفه ی نور،ج۲۰،ص ۱۹۰

۱۶٫ کلمات قصار،امام خمینی (رحمت الله علیه) ص ۵۸

۱۷٫ همان

۱۸٫ صحیفه ی نور،ج۱۰،ص ۲۱۶

۹٫۱صحیفه ی نور،ج۷،ص ۲۳۶

۲۰٫ صحیفه ی نور،ج۷،ص ۵۴

۲۱٫ صحیفه ی نور،ج۹،ص ۲۰۱

۲۲٫ برگرفته از کلمات قصار امام خمینی(رحمت الله علیه)

 


تاریخ انتشار : سه‌شنبه 19 آذر‌ماه سال 1392 | نظرات (26)
 
وصیت شهدا
تماس با ما
عمارنامه : نجوای دیجیتال بصیرت با دیدگان شما AmmarName.ir
نوبت شما
شبکه وبلاگی استان کردستان
معبر سایبری فندرسک درصف انتظار لوگوی عصر ظهور طلایه داران ظهور  نقطه ی وصل سایت شهید حاج احمد کاظمی پایگاه اینترنتی حامیان ولایت سیّد علی ردپاکلیپ حسینی ها   مقر افسران جنگ سایبری  سربداران پرواز جوان فریاد مهتاب سمت مهدی (عج) ? پاتوق منتظران پایگاه اینترنتی مقتدر مظلوم ثامن تم تصویردل پایگاه فرهنگی مذهبی ما همه رهسپاریم مشت پولادین بسیجی بی پلاک  به سوی ظهور kale feri سرداران گمنام مخلوقات ذهنی یک جوجه وبلاگ نویس چشم انداز ایران - سال 1404 آخرالزمان انتظار مهدویت گذر از افلاک همسنگری بوی سیب جنگ و زن عطر کربلا پایگاه مذهبی بشیران سرباز آخر بصیرتی ها اشعار اهل بیت (ع) طلعت آدینه زینت یار عصر ظهور مولا مهدی گل یاس چفیه های بهشتی سرباز صفر مدح عشق طرح باتو حرف می زند بیرق عشق پایگاه اطلاع رسانی کاشف دایرکتوری افسران ارزشی یاران یار شبهه کلیپ پایگاه سایبری منجی صلح تیم سایبری پلارک پیدای پنهان لوگوی شهدای شهر چلیچه پایگاه اندیشه ندبه لوگوی ما کبوتران حریم ولایت امام مهدی (عج) ظهور امام زمان آفتاب ولایت حلقه شهید همت جنگ ما مجاهدین مهدی موعود(عج) لحظه ی ظهور معبر سایبری ساوه حباب یخی
   
امام زمان می آید انجام می دهد ، یعنی چه ؟! امروز تکلیف شما چیست ؟ شما امروز باید چه بکنی ؟ شما باید زمینه را آماده کنی ، تا آن بزرگوار بتواند بیاید و در آن زمینه ی آماده ، اقدام فرماید . از صفر که نمی شود شروع کرد ! جامعه ای می تواند پذیرای مهدی موعود باشد که در آن آمادگی و قابلیت باشد ، و الا مثل انبیاء و اولیای طول تاریخ می شود . . . پس می شود زمینه ها را فراهم کرد . وقتی چنین زمینه هایی ان شا الله گسترش پیدا کند ، زمینه ی ظهور حضرت بقیه الله نیز پدید می آید و مساله ی مهدویت این آرزوی دیرین بشر و مسلمین تحقق می یابد . امام خامنه ای ( حفظه الله)