X
تبلیغات
زولا
در انتظار یار

 

نوشته شده توسط : سرباز ولایت


بزرگمردِ عرصه ی فتنه و ضربه به اصل نظام ؛ محمد خاتمی . . . !!! گفته :

« ... البته آن طرف قضیه هم هست که باید بابت آن نگران بود و آن اینکه خدای نکرده از این سرمایه عظیم که منشا عظمت کشور ، ملت و انقلاب ما است سوءاستفاده بشود ، به نام شهیدان و جانبازان و ایثارگران در جهت سیاست های خاص بهره برداری شود و کسانی که مخالفتی با بعضی سیاست ها و روش ها دارند به عنوان کسانی که با شهادت و دفاع مقدس مشکل دارند مورد فشار قرارگیرند . »
---

---

رئیس دولت اصلاحات همچنین گفته : « اگر روزی یاد شهیدان ، جانبازان ، رزمندگان و آزادگان در جامعه‌مان ضعیف شد و اگر فاصله ذهنی و روحی‌مان با دفاع مقدس زیاد شد باید نگران باشیم ؛ چرا که مایه انقلاب و علت بقای آن و توانمندی انقلاب ما در کاری است که شهیدان کردند و اوج عظمت انقلاب ما در دفاع مقدس آشکار شد ، اگر ما با آن فاصله بگیریم باید نگران آینده‌مان باشیم که آیا ما می‌توانیم با دور شدن از چشمه و منشأ بتوانیم آن دستاورد که اصل انقلاب و نظام جمهوری اسلامی است را نگه داریم یا نه ؟ » . . .

پ ، ن : چند روزی ست که کم و بیش حرف هایی از محمد خاتمی در مورد شهدا شنیده میشه . صحبت هایی که واقعاً آدم از شنیدنشون شاخ در میاره که چطور ممکنه یه فردی این همه پررو و فراموش کار باشه . شنیده بودیم که آدم دروغگو ، فراموش کار میشه ولی این دفعه به چشم خودمون دیدیم . یادآوری اتفاقات سال 88 به خوبی نشان می دهد که جریان اصلاحات و فتنه به سرکردگی موسوی ؛ کروبی و خاتمی تلاش داشتند با استفاده از پروژه شهید سازی دست به براندازی نظام بزنند . در حالی که دروغ این جریان با زنده بودن اشخاص چون سعیده پورآقایی و بعضا غیرواقعی بودن اشخاص چون ترانه موسوی بر ملا شد . این شیخ آشوبگر در سخنان اخیرش بارها از شهدا ، اسلام و امام حسین (علیه السلام) دم زده است ولی
این سخنان نشانه بی‌صداقتی خاتمی است چرا که در 8 سال دولت وی ، بیشترین اهانت‌ها به ساحت امام حسین (علیه السلام) ، امام خمینی و شهدای انقلاب و دفاع مقدس صورت گرفت و او حتی یک بار به این گستاخی‌های فاقد منطق در فضای رسانه‌ای و سیاسی و دانشگاه اعتراض نکرد اما هنگامی که خود وی از سوی تندروها هو شد ، تهدید کرد که آنها را از دانشگاه بیرون می‌کند !
---
---
در دولت خاتمی بود که افراطیون مدعی اصلاحات ، از ختم انقلاب اسلامی خبر دادند ، معصومین (علیهم السلام) را متهم به خشونت‌طلبی کردند ، شعار « توپ ، تانک ، بسیجی دیگر اثر ندارد » سر دادند ، جهاد و شهادت را منطق خشونت‌طلبانه معرفی کردند و با وقاحت گفتند خمینی به موزه تاریخ خواهد رفت و ... در تمام این مدت آقای خاتمی مشخصاً نه فقط سکوت کرده بود ، بلکه وزارت ارشاد و کشور و علوم وی ، عناصر محارب و معاند را از امکانات بیت‌المال شارژ می‌کردند .

قسمتی از ارادت های سران فتنه به شهدا
---


---
امکان نداره که ما بازی های گفتگوی تمدن ها ، باج دادن به آمریکا و مستکبرین ، لگدمال کردن خون شهدا ، توهین به اصل ولایت فقیه ، توهین به اعتقادات مذهب تشیع ، رقصیدن و کف زدن در عاشورای 88 ، بیانیه های پی در پی سران فتنه ، خون کردن دل رهبری ، ضرر مالی و جانی به مردم و . . . رو که همیشه رد پایی از آقای خاتمی و دوستانشون در این مسائل هست ، فراموش کنیم . و خیال نکنند که با سر زدن به خانواده های شهدا و مظلوم نمایی می تونند افکار عمومی رو به خودشون جلب کنند ، چون خودشون هم می دونند که مردم از این جماعت بیزارند مگر تعدادی اندک که . . .
آقای خاتمی نمی تونید با این کارها حافظه ی مارو پاک کنید .!!! ما یادمون نرفته . . . 

تاریخ انتشار : دوشنبه 25 آذر‌ماه سال 1392 | نظرات (17)
 
وصیت شهدا
تماس با ما
عمارنامه : نجوای دیجیتال بصیرت با دیدگان شما AmmarName.ir
نوبت شما
شبکه وبلاگی استان کردستان
معبر سایبری فندرسک درصف انتظار لوگوی عصر ظهور طلایه داران ظهور  نقطه ی وصل سایت شهید حاج احمد کاظمی پایگاه اینترنتی حامیان ولایت سیّد علی ردپاکلیپ حسینی ها   مقر افسران جنگ سایبری  سربداران پرواز جوان فریاد مهتاب سمت مهدی (عج) ? پاتوق منتظران پایگاه اینترنتی مقتدر مظلوم ثامن تم تصویردل پایگاه فرهنگی مذهبی ما همه رهسپاریم مشت پولادین بسیجی بی پلاک  به سوی ظهور kale feri سرداران گمنام مخلوقات ذهنی یک جوجه وبلاگ نویس چشم انداز ایران - سال 1404 آخرالزمان انتظار مهدویت گذر از افلاک همسنگری بوی سیب جنگ و زن عطر کربلا پایگاه مذهبی بشیران سرباز آخر بصیرتی ها اشعار اهل بیت (ع) طلعت آدینه زینت یار عصر ظهور مولا مهدی گل یاس چفیه های بهشتی سرباز صفر مدح عشق طرح باتو حرف می زند بیرق عشق پایگاه اطلاع رسانی کاشف دایرکتوری افسران ارزشی یاران یار شبهه کلیپ پایگاه سایبری منجی صلح تیم سایبری پلارک پیدای پنهان لوگوی شهدای شهر چلیچه پایگاه اندیشه ندبه لوگوی ما کبوتران حریم ولایت امام مهدی (عج) ظهور امام زمان آفتاب ولایت حلقه شهید همت جنگ ما مجاهدین مهدی موعود(عج) لحظه ی ظهور معبر سایبری ساوه حباب یخی
   
امام زمان می آید انجام می دهد ، یعنی چه ؟! امروز تکلیف شما چیست ؟ شما امروز باید چه بکنی ؟ شما باید زمینه را آماده کنی ، تا آن بزرگوار بتواند بیاید و در آن زمینه ی آماده ، اقدام فرماید . از صفر که نمی شود شروع کرد ! جامعه ای می تواند پذیرای مهدی موعود باشد که در آن آمادگی و قابلیت باشد ، و الا مثل انبیاء و اولیای طول تاریخ می شود . . . پس می شود زمینه ها را فراهم کرد . وقتی چنین زمینه هایی ان شا الله گسترش پیدا کند ، زمینه ی ظهور حضرت بقیه الله نیز پدید می آید و مساله ی مهدویت این آرزوی دیرین بشر و مسلمین تحقق می یابد . امام خامنه ای ( حفظه الله)