نوشته شده توسط : سرباز ولایت


حضرت امام خمینی (ره) فرمودند :

رابطه ما با آمریکا ، رابطه گرگ و میش است . چگونه می شود ظالم و مظلوم با همدیگر رابطه داشته باشند ؟

---


---

یکی از مباحثی که در جای جای قرآن به آن اشاره شده است ، بحث " دشمن شناسی ، غافل نشدن از دشمن ، خوش بین نبودن به آن و از این قبیل مطالب " می باشد . این موضوع مهم با این که در بیانات امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری هم مکرراً به چشم میخورد ، ولی امروزه از طرف بیشتر مسئولان و دولتی های جدید به آن کمتر توجهی هم نمی شود . مثلاً امام خامنه ای اخیراً از عباراتی همچون " بنده به این مذاکرات و آمریکا خوش بین نیستم " ، " دولت آمریکا غیر قابل اعتماد هست " و . . . استفاده کرده اند . انگار که این صحبت ها و چراغ های راه برای برخی ها از جمله آقای روحانی و تیم مذاکره کننده ی ایران قابل قبول نیست و این ها دوست دارند تا همه چیز را خودشون تجربه کنند و با این منویات ، روشن و آگاه نمی شوند .


الان طرف ایرانی با تمام احترام ، تعهد و یک طرفه در حال برآورده کردن خواسته های غرب و مستکبرین جهان هستش و با خوش بینی و لبخند مذاکرات را دنبال می کند !!!! اما این خوش بینی و احترام چه نتایجی را در برداشته است ؟! جز اینکه بی احترامی ها ، تهدید ها ، اخم ها و فشارهای گرگ های عالم روز به روز ، رو به افزایش است ؟! آخر کِی یک سری ها میخواهند بفهمند و قبول کنند که نمیشه به آمریکا اعتماد کرد ؟! آیا تاوانِ دیر روشن شدن و دیر فهمیدنِ این مسئولین را ما مردم باید بدهیم ؟! چقدر باید توسط مقامات فاسد آمریکایی و غربی به مردم ایران توهین شود ؟! . . . این است نتیجه ی خوش بینی به دشمن !!!!! در طول تاریخ انقلاب تجربه کردیم که هر وقت مسئولان کشور به سمت آمریکا و غرب متمایل و خواستار رابطه شدند توهین ها علیه ملت و کشور ایران بسیار زیاد شد ؛ روزگاری ما را " محور شرارت " می خواندند و ایامی هم دستور دستگیری رئیس جمهور کشورمون رو دادند . . . یادتون که هست ؟؟ دقیقاً همان دورانی که گروهی مستکبرین رو " برادران خود " می دانستند و با آن ها رابطه ی اخوت داشتند !!!


برای دیدن جدیدترین صحبت های جان کری به این لینک بروید


پ ، ن : واقعاً سکوت آقایان روحانی ، ظریف و بقیه دوستان دولتی در برابر این همه توهین و هجمه ی دشمن به ایران و ایرانی داره کفر بنده رو در میاره . . . آخه چرا اینقدر به دشمن خوش بین اند ؟!؟ اصلاً انگار نه انگار . . . تو دو دولت قبلی که اینقدر با آمریکا درگیری داشتیم به این اندازه به ما توهین نکردند که تو این دولت کردند . . . هر جا ما کم گذاشتیم اونا جبران کردن . مطمئن باشید که اگه همین رویه ادامه پیدا کنه ، اونا توهین های بیشتری به ما می کنن و حقوق زیادتری رو از ما سلب خواهند کرد . . . کجا رفتن کسایی که در دوران آقای احمدی نژاد دم از کرامت ایرانی می زدند و نگران عزت ایران و ایرانی در جهان بودن ؟!؟ چرا ساکت اند ؟! . . .

!!! دوستان حتماً از کلیپ زیر استفاده کنید !!!تاریخ انتشار : یکشنبه 6 بهمن‌ماه سال 1392 | نظرات (18)
 
وصیت شهدا
تماس با ما
عمارنامه : نجوای دیجیتال بصیرت با دیدگان شما AmmarName.ir
نوبت شما
شبکه وبلاگی استان کردستان
معبر سایبری فندرسک درصف انتظار لوگوی عصر ظهور طلایه داران ظهور  نقطه ی وصل سایت شهید حاج احمد کاظمی پایگاه اینترنتی حامیان ولایت سیّد علی ردپاکلیپ حسینی ها   مقر افسران جنگ سایبری  سربداران پرواز جوان فریاد مهتاب سمت مهدی (عج) ? پاتوق منتظران پایگاه اینترنتی مقتدر مظلوم ثامن تم تصویردل پایگاه فرهنگی مذهبی ما همه رهسپاریم مشت پولادین بسیجی بی پلاک  به سوی ظهور kale feri سرداران گمنام مخلوقات ذهنی یک جوجه وبلاگ نویس چشم انداز ایران - سال 1404 آخرالزمان انتظار مهدویت گذر از افلاک همسنگری بوی سیب جنگ و زن عطر کربلا پایگاه مذهبی بشیران سرباز آخر بصیرتی ها اشعار اهل بیت (ع) طلعت آدینه زینت یار عصر ظهور مولا مهدی گل یاس چفیه های بهشتی سرباز صفر مدح عشق طرح باتو حرف می زند بیرق عشق پایگاه اطلاع رسانی کاشف دایرکتوری افسران ارزشی یاران یار شبهه کلیپ پایگاه سایبری منجی صلح تیم سایبری پلارک پیدای پنهان لوگوی شهدای شهر چلیچه پایگاه اندیشه ندبه لوگوی ما کبوتران حریم ولایت امام مهدی (عج) ظهور امام زمان آفتاب ولایت حلقه شهید همت جنگ ما مجاهدین مهدی موعود(عج) لحظه ی ظهور معبر سایبری ساوه حباب یخی
   
امام زمان می آید انجام می دهد ، یعنی چه ؟! امروز تکلیف شما چیست ؟ شما امروز باید چه بکنی ؟ شما باید زمینه را آماده کنی ، تا آن بزرگوار بتواند بیاید و در آن زمینه ی آماده ، اقدام فرماید . از صفر که نمی شود شروع کرد ! جامعه ای می تواند پذیرای مهدی موعود باشد که در آن آمادگی و قابلیت باشد ، و الا مثل انبیاء و اولیای طول تاریخ می شود . . . پس می شود زمینه ها را فراهم کرد . وقتی چنین زمینه هایی ان شا الله گسترش پیدا کند ، زمینه ی ظهور حضرت بقیه الله نیز پدید می آید و مساله ی مهدویت این آرزوی دیرین بشر و مسلمین تحقق می یابد . امام خامنه ای ( حفظه الله)