نوشته شده توسط : سرباز ولایت


امام خمینی (ره) : آمریکا هیچ غلطی نمی تواند بکند .


این فرموده ی حضرت امام روح الله برای یه عده که آمریکا رو جزء قدرت های جهان و کدخدای دنیا می دانند غیر قابل قبول هستش و تنها یه شکل شعاری داره . اما بر خلاف تصور این ها امام با اعتقاد ، یقین و ایمان کامل فرمودند که " آمریکا هیچ غلطی نمی تواند بکند . " !!! از منظر بزرگوارانی همچون امام خامنه ای دشمن هیچ بزرگی و قدرتی نداره و این قدرتی که یه سری ها در داخل از آن حرف می زنند به خاطر ضعف درونیِ ما مسلمانانِ ایرانی هست و اگر ما در داخل خودمون رو قوی و محکم کنیم دیگه هیچ نیازی به کشورهای به اصطلاح قدرتمند جهان نداریم و برای حل مسائل کشور و پیشرفت تنها نگاه به ظرفیت های داخلیِ کشورمون داریم . 


اگه یه عده ای تصور می کنن که بدون نگاه به دشمن و مستکبران جهان نمی توان مشکلات کشور رو حل کرد و باید با دولت هایی که در جهان ظلم می کنن تعامل داشت و دست برادری داد ، این قضیه نشان دهنده ی ضعف و شایدم فقدان ایمان این افراد می باشد . چرا که در جای جایِ قرآن و در روایات ائمه معصومین (علیهم السلام) وعده ی پیروزی مومنین و متقین و شکست ظالمین و مستکبران داده شده است و اگه کسی ایمان به قرآن و کلام اهل بیت داشته باشه هیچ وقت نمیگه که : مردم از جنگ خسته شدند ، مردم طاقت ندارن مقاومت کنن و . . . 


پس ما هم باید کمی ایمان و اعتماد خودمون رو به قرآن افزایش دهیم و به خدا متکی باشیم نه به دشمنان خدا . خداوند در قرآن می فرمایند : " . . . جَاء الْحَقُّ وَزَهَقَ الْبَاطِلُ إِنَّ الْبَاطِلَ کَانَ زَهُوقًا " . . . حق آمد و باطل نابود شد . آرى ، باطل همواره نابودشدنى است . که این آیه در دوران ما یعنی : آمریکا هیچ غلطی نمی تواند بکند و محکوم به نابودی و شکست هست .


پس بنده ی حقیر از همه ی مسئولان ( به خصوص دولتی های محترم ) خواهش می کنم که برای حل مشکلات کشور به ظرفیت های داخلی متکی باشند و بیشتر از این دشمن رو پررو و وحشی نکنن چون اون ها هر چی ببینن که ما بیشتر میترسیم ، بیشتر به ما فشار میارن و زیادتر به ما توهین می کنن . خواهش می کنم که کمی به روی ایمانِ خود کار بکنن و به آیات قرآن اعتماد داشته باشن و به این آیه ایمان داشته باشند که : . . . " ولینصر الله من ینصره . "


تاریخ انتشار : شنبه 19 بهمن‌ماه سال 1392 | نظرات (8)
 
وصیت شهدا
تماس با ما
عمارنامه : نجوای دیجیتال بصیرت با دیدگان شما AmmarName.ir
نوبت شما
شبکه وبلاگی استان کردستان
معبر سایبری فندرسک درصف انتظار لوگوی عصر ظهور طلایه داران ظهور  نقطه ی وصل سایت شهید حاج احمد کاظمی پایگاه اینترنتی حامیان ولایت سیّد علی ردپاکلیپ حسینی ها   مقر افسران جنگ سایبری  سربداران پرواز جوان فریاد مهتاب سمت مهدی (عج) ? پاتوق منتظران پایگاه اینترنتی مقتدر مظلوم ثامن تم تصویردل پایگاه فرهنگی مذهبی ما همه رهسپاریم مشت پولادین بسیجی بی پلاک  به سوی ظهور kale feri سرداران گمنام مخلوقات ذهنی یک جوجه وبلاگ نویس چشم انداز ایران - سال 1404 آخرالزمان انتظار مهدویت گذر از افلاک همسنگری بوی سیب جنگ و زن عطر کربلا پایگاه مذهبی بشیران سرباز آخر بصیرتی ها اشعار اهل بیت (ع) طلعت آدینه زینت یار عصر ظهور مولا مهدی گل یاس چفیه های بهشتی سرباز صفر مدح عشق طرح باتو حرف می زند بیرق عشق پایگاه اطلاع رسانی کاشف دایرکتوری افسران ارزشی یاران یار شبهه کلیپ پایگاه سایبری منجی صلح تیم سایبری پلارک پیدای پنهان لوگوی شهدای شهر چلیچه پایگاه اندیشه ندبه لوگوی ما کبوتران حریم ولایت امام مهدی (عج) ظهور امام زمان آفتاب ولایت حلقه شهید همت جنگ ما مجاهدین مهدی موعود(عج) لحظه ی ظهور معبر سایبری ساوه حباب یخی
   
امام زمان می آید انجام می دهد ، یعنی چه ؟! امروز تکلیف شما چیست ؟ شما امروز باید چه بکنی ؟ شما باید زمینه را آماده کنی ، تا آن بزرگوار بتواند بیاید و در آن زمینه ی آماده ، اقدام فرماید . از صفر که نمی شود شروع کرد ! جامعه ای می تواند پذیرای مهدی موعود باشد که در آن آمادگی و قابلیت باشد ، و الا مثل انبیاء و اولیای طول تاریخ می شود . . . پس می شود زمینه ها را فراهم کرد . وقتی چنین زمینه هایی ان شا الله گسترش پیدا کند ، زمینه ی ظهور حضرت بقیه الله نیز پدید می آید و مساله ی مهدویت این آرزوی دیرین بشر و مسلمین تحقق می یابد . امام خامنه ای ( حفظه الله)