نوشته شده توسط : سرباز ولایت


    سوره الصف آیه 9 :
هُوَ الَّذِی أَرْسَلَ رَسُولَهُ بِالْهُدَى وَدِینِ الْحَقِّ لِیُظْهِرَهُ عَلَى الدِّینِ کُلِّهِ وَلَوْ کَرِهَ الْمُشْرِکُونَ
    اوست که رسول خود را با هدایت و آیین درست فرستاد تا آن را بر همه ادیان چیره سازد ، هر چند مشرکان را ناخوش آید .

در رابطه با آخرالزمان و فرجام دین اسلام آیه ی بالا سه بار با همین مضمون در سوره های مختلف قرآن تکرار شده است . که این آیه ها از پیروزی و چیرگی اسلام و دین حق بر تمامی ادیان دیگر اشاره می کند . با توجه به تفاسیر علمای بزرگ و عالیقدر از جمله علامه طباطبایی (ره) به این نتیجه می رسیم که در آخرالزمان دین حق و اسلام ناب تنها توسط قوم ایرانی دنبال می شود و یک سری مردم با ولایتمداری و ولایت محوری از این دین ناب و حقیقی پیروی و تبعیت می کنند . امروزه بر کسی پوشیده نیست که کشور و نظام اسلامیِ ایران بلند کننده ی پرچم اسلام ناب و منتشر کننده ی این معارف و دستورات نجات بخش در جهان می باشد که الحمدلله و با اراده ی خدا روز به روز هم بر قدرت ، نفوذ ، محبوبیت و تاثیرگزاریِ این نظام اسلامی در عالم افزوده می شود .


شاید گروهی از مردم و مسئولین کشور ایران خیال کنند که دشمنیِ آمریکا ، اسرائیل غاصب و دیگر مستکبرین جهان با نظام مقدس اسلامیِ ایران تنها موضوع هسته ای ، حقوق بشر و . . . باشه . اما با تحلیل و نگاهی ساده به صحبت های مقامات آمریکایی و . . . در می یابیم که این ها تنها به دنبال بهانه جویی هستند و به قول یکی از مقامات آمریکایی " اگه مسئله هسته ایِ ایران حل شود ، موضوع بعدی حقوق بشر می باشد .!!!! " این ها خودشون هم بارها گفته اند که مشکل سر قضیه ی هسته ای و .... نیست و این مسائل ، فقط بهانه ای برای ابراز دشمنی با ایران می باشد .

حال این سوال پیش می آید " پس دشمنیِ این ها با ایران بر سر چیست ؟!؟ " . در جواب باید بگم که : همه می دانیم که بر اساس آیات قرآن کریم و روایات معصومین (علیهم السلام) پیروزی و قدرت نهایی برای دین حق و اسلام ناب می باشد و با نگاه به تاریخ انقلاب در می یابیم که با پیروزی انقلاب اسلامی ایران ، این کشور قدرتمندتر از قبل شده است و در جهان حرفی برای گفتن دارد . چرا که اساساً معنویت و دین ، قدرت زا و عزت زا می باشند چه بسا این دین و معنویت اصیل و ناب باشد . دشمنان این کشور و انقلاب فقط و فقط ترس از گسترش اسلام اصیل در دنیا ، قیام مردم جهان علیه این مزدوران و فروپاشی نظام استکبار دارند و باقیِ چیزها که مطرح می کنند بهانه جویی هستش .


امروزه واقعاً نمی توان جلوی ترس استکبار از گسترش اسلام رو گرفت . حالا هر چی هم مسئولین با این ها بر سر مسائل هسته ای و . . . کوتاه بیان و باهاشون مهربون باشن ، اونا دست از دشمنی بر نمیدارن . که داریم می بینیم از وقتی مذاکرات به این شکل دراومده توهین ها و تهدیدات مستکبرین خیلی بیشتر از گذشته شده است . چرا که این ها از گسترش اسلام ناب و تفکر انقلابی می ترسند و واهمه دارند نه از انرژی هسته ایِ ما . باید مطمئن باشیم که اگه انقلاب و دین ما این همه قدرت ، توان و تاثیرگزاری نداشت اون ها اصلاً کاری با ما نداشتند و شاید بعضاً تبلیغ مارو می کردند . باید بدانیم که دشمنان از قدرت داشته ی ما می ترسند نه از شر یا ظلم نداشته ی ما . این ها از دین ما می ترسند که می توان با آن قدرت بین المللی ایجاد کرد .

جهت تفکر : به نظرتون چرا در کشور هندوستان که سالانه هزاران نفر برای یک عمل عبادی ( به سبک خودشون ) در جایی جمع می شوند ، هیچ گاه نه ترور می شوند و نه تهدید به ترور . ولی در اجتماعات ایران اسلامی و راهپیمایی اربعین برای زیارت امام حسین (علیه السلام) این همه ترور می کنند و تهدید به کشتار و . . . ؟!؟! چون از قدرت اسلام ناب می ترسند و از این راه هراس دارند . چون اونا خیلی خوب میدونن که واقعه ی عاشورا و عبرت های آن که انقلاب ایران از روی آن ها الگو گرفته ست ، ایجاد کننده ی قدرت است و با آن می توان دنیا را گرفت ....

در ادامه مطلب کلیپی مرتبط با بحث بالا از امام خامنه ای (حفظه الله) قرار داده ام که واقعاً زیبا و مهم هستش . حتما به ادامه بروید و از این کلیپ استفاده کنید . . . از دست ندید !!!

 
لینک دانلود کلیپ 

تاریخ انتشار : دوشنبه 28 بهمن‌ماه سال 1392 | نظرات (15)
 
وصیت شهدا
تماس با ما
عمارنامه : نجوای دیجیتال بصیرت با دیدگان شما AmmarName.ir
نوبت شما
شبکه وبلاگی استان کردستان
معبر سایبری فندرسک درصف انتظار لوگوی عصر ظهور طلایه داران ظهور  نقطه ی وصل سایت شهید حاج احمد کاظمی پایگاه اینترنتی حامیان ولایت سیّد علی ردپاکلیپ حسینی ها   مقر افسران جنگ سایبری  سربداران پرواز جوان فریاد مهتاب سمت مهدی (عج) ? پاتوق منتظران پایگاه اینترنتی مقتدر مظلوم ثامن تم تصویردل پایگاه فرهنگی مذهبی ما همه رهسپاریم مشت پولادین بسیجی بی پلاک  به سوی ظهور kale feri سرداران گمنام مخلوقات ذهنی یک جوجه وبلاگ نویس چشم انداز ایران - سال 1404 آخرالزمان انتظار مهدویت گذر از افلاک همسنگری بوی سیب جنگ و زن عطر کربلا پایگاه مذهبی بشیران سرباز آخر بصیرتی ها اشعار اهل بیت (ع) طلعت آدینه زینت یار عصر ظهور مولا مهدی گل یاس چفیه های بهشتی سرباز صفر مدح عشق طرح باتو حرف می زند بیرق عشق پایگاه اطلاع رسانی کاشف دایرکتوری افسران ارزشی یاران یار شبهه کلیپ پایگاه سایبری منجی صلح تیم سایبری پلارک پیدای پنهان لوگوی شهدای شهر چلیچه پایگاه اندیشه ندبه لوگوی ما کبوتران حریم ولایت امام مهدی (عج) ظهور امام زمان آفتاب ولایت حلقه شهید همت جنگ ما مجاهدین مهدی موعود(عج) لحظه ی ظهور معبر سایبری ساوه حباب یخی
   
امام زمان می آید انجام می دهد ، یعنی چه ؟! امروز تکلیف شما چیست ؟ شما امروز باید چه بکنی ؟ شما باید زمینه را آماده کنی ، تا آن بزرگوار بتواند بیاید و در آن زمینه ی آماده ، اقدام فرماید . از صفر که نمی شود شروع کرد ! جامعه ای می تواند پذیرای مهدی موعود باشد که در آن آمادگی و قابلیت باشد ، و الا مثل انبیاء و اولیای طول تاریخ می شود . . . پس می شود زمینه ها را فراهم کرد . وقتی چنین زمینه هایی ان شا الله گسترش پیدا کند ، زمینه ی ظهور حضرت بقیه الله نیز پدید می آید و مساله ی مهدویت این آرزوی دیرین بشر و مسلمین تحقق می یابد . امام خامنه ای ( حفظه الله)