نوشته شده توسط : سرباز ولایت


معمولاً هر گروه و جمعیتی برای حرکت عمومیِ خودشون اسطوره ای دارن که بر اساس سیره آن شخص زندگی می کنن . در کشور ایرانِ اسلامی هم امتی واحد وجود دارد که همواره الگوهای خود را از پیامبر مکرم اسلام و اهل بیت پاک ایشان انتخاب کرده اند . اگر چه در جاهایی با عدم پیروی از دستورات این بزرگواران اشتباهات و خطاهایی انجام دادند اما این پیشرفت ، عزت ، قدرت ، نفوذ ، انتشار ایدئولوژی به جهان ، امنیت و حرکتی که در ایران شاهد هستیم همه اش نتیجه ی انقلابی اسلامی هستش که با الگوگیری و تبعیت از دین اسلام و صراط مستقیم معصومین علیهم السلام  تشکیل شده است .


یکی از این اسطوره ها و الگوهای خاص مردم ایران اسلامی ، دختر باکرامت امیرالمومنین علی علیه السلام ، حضرت زینب سلام الله علیها می باشد که این شخصیت باعظمت الگوی تمام عیاری برای دفاع از مقام ولایت ، صبر و شکیبایی در راه حق ، تسلیم بی چون و چرا بودن در برابر اوامر ولیِ زمان ، استقامت و پایداری در مواجه با دشمنان دین ، سازش نکردن با ظالمان ، رسوا و بی آبرو کردن فاسقان ، توکل به خدا در سختی ها و . . . می باشد که واقعاً قلم و زبان حقیر از توصیف ایشون ناتوان و عاجز هستش .
آری ما محب و پیرو همان بانوی باوقار و باحیایی هستیم که تمام عمر عزتمندشون رو در راه خدا و ولیِ خدا سپری کردن و لحظه ای از صبر و استقامت دست برنداشتند حتی در حماسه ی بی بدیل عاشورا و کربلا حضور داشتن و نقش بسیار مهمی رو ایفا کردن . در تاریخ آمده که : این خانم بزرگوار و معصومه در برابر آن همه جنایت که علیه عزیزانش انجام دادن یک بار به خدا شکایت نکردند و در پاسخ یزید ملعون که گفت : " دیدی خدا با برادرت چه کرد ؟! " فرمودند : " ما رایت الا جمیلا .... چیزی جز زیبایی ندیدم ....!!! " حتی هنگامی که بدن بی سر و زخمیِ امام حسین علیه السلام رو دیدند ، دست به زیر بدن برادر بردند و گفتند : " اللهم فتقبل منا هذا القلیل ... خدایا این قربانیِ کم را از ما قبول کن . نقل ست که نماز شب ایشان در شب های بعد از عاشورا و در آن همه سختی و دشواری ترک نشد و همواره بندگی خدا رو می کردند و هزاران مطلب دیگر .


این رفتار و سیره ی ایشان باید همواره برنامه ی ما برای زندگی قرار بگیره تا ان شا الله هم در دنیا و هم در آخرت سادتمند و پیروز بشیم . به نظرتون در میان مردمی که همچین بزرگانی دارند چرا باید این وضع حجاب و عفاف دخترها و زنان باشه ؟! چرا باید این همه آمار طلاق بالا باشه ؟! چرا باید آثاری از یاس ، ناامیدی ، ترس ، خستگی ، تنبلی ، سستی و . . . در بین جوانان باشه ؟!؟ چرا باید در جاهایی (حتی به ندرت) شاهد بی دینی و فاصله گرفتن از معنویات باشیم ؟! چرا باید یه سری دم از دوستی با مستکبران و دشمنان اسلام و بشریت بزنن ؟! چرا باید یه عده با بی شرمیِ تمام صحبت از به رسمیت شناختن رژیم جنایتکار اسرائیل بکنن ؟!؟ چرا .... چرا ..... ؟!؟


در جواب تمام این چرا ها و بقیه سوالات باید بگم که " یه جاهایی ما فقط تو لفظ ، زبانی و شناسنامه ای مسلمان و شیعه هستیم و وقتی کار به اطاعت و پیروی میکشه از فرهنگ منحط غرب تقلید می کنیم و به خاطر همین شاهد این معضلات و بیچارگی ها هستیم . به اصطلاح یه سری از ماها تنها محب و دوستدار اهل بیت هستیم ولی شیعه و پیرو نیستیم که فقط اطاعت کنیم . هر جا ما از دین و معنویت ناب اسلامی فاصله گرفتیم ، ضربه خوردیم . . .


پ ، ن : ولادت حضرت زینب (سلام الله علیها) بر تمامیِ شیعیان مبارک باد . ان شا الله همیشه به شادی و عشق و حال . دوستان امشب مواظب شیرینی خوردناتون باشید . یه وقت راهی بیمارستان نشید خدای نکرده . . . یا مهدیتاریخ انتشار : پنج‌شنبه 15 اسفند‌ماه سال 1392 | نظرات (14)
 
وصیت شهدا
تماس با ما
عمارنامه : نجوای دیجیتال بصیرت با دیدگان شما AmmarName.ir
نوبت شما
شبکه وبلاگی استان کردستان
معبر سایبری فندرسک درصف انتظار لوگوی عصر ظهور طلایه داران ظهور  نقطه ی وصل سایت شهید حاج احمد کاظمی پایگاه اینترنتی حامیان ولایت سیّد علی ردپاکلیپ حسینی ها   مقر افسران جنگ سایبری  سربداران پرواز جوان فریاد مهتاب سمت مهدی (عج) ? پاتوق منتظران پایگاه اینترنتی مقتدر مظلوم ثامن تم تصویردل پایگاه فرهنگی مذهبی ما همه رهسپاریم مشت پولادین بسیجی بی پلاک  به سوی ظهور kale feri سرداران گمنام مخلوقات ذهنی یک جوجه وبلاگ نویس چشم انداز ایران - سال 1404 آخرالزمان انتظار مهدویت گذر از افلاک همسنگری بوی سیب جنگ و زن عطر کربلا پایگاه مذهبی بشیران سرباز آخر بصیرتی ها اشعار اهل بیت (ع) طلعت آدینه زینت یار عصر ظهور مولا مهدی گل یاس چفیه های بهشتی سرباز صفر مدح عشق طرح باتو حرف می زند بیرق عشق پایگاه اطلاع رسانی کاشف دایرکتوری افسران ارزشی یاران یار شبهه کلیپ پایگاه سایبری منجی صلح تیم سایبری پلارک پیدای پنهان لوگوی شهدای شهر چلیچه پایگاه اندیشه ندبه لوگوی ما کبوتران حریم ولایت امام مهدی (عج) ظهور امام زمان آفتاب ولایت حلقه شهید همت جنگ ما مجاهدین مهدی موعود(عج) لحظه ی ظهور معبر سایبری ساوه حباب یخی
   
امام زمان می آید انجام می دهد ، یعنی چه ؟! امروز تکلیف شما چیست ؟ شما امروز باید چه بکنی ؟ شما باید زمینه را آماده کنی ، تا آن بزرگوار بتواند بیاید و در آن زمینه ی آماده ، اقدام فرماید . از صفر که نمی شود شروع کرد ! جامعه ای می تواند پذیرای مهدی موعود باشد که در آن آمادگی و قابلیت باشد ، و الا مثل انبیاء و اولیای طول تاریخ می شود . . . پس می شود زمینه ها را فراهم کرد . وقتی چنین زمینه هایی ان شا الله گسترش پیدا کند ، زمینه ی ظهور حضرت بقیه الله نیز پدید می آید و مساله ی مهدویت این آرزوی دیرین بشر و مسلمین تحقق می یابد . امام خامنه ای ( حفظه الله)