نوشته شده توسط : سرباز ولایت


مراقب فتنه ی جدید باشید . . . به زودی در راه است !!!سردار میرشکار فرمانده 8 سال دفاع مقدس : یادمان باشد همه هفت تپه ها را از دست ندهیم . خانم اشتون در ایران دنبال چه بود ؟ آنها دقیقا سناریویی که در اوکراین اتفاق افتاد را می خواهند تست کنند و در آینده در ایران اجرا کنند ! ....

برای خواندن باقیِ این خبر به ادامه مطلب بروید ...

 

سردار میرشکار یکی از فرماندهان دوران دفاع مقدس در خصوص احیای هفت تپه مقر لشگر مازندران در دوران 8 سال دفاع مقدس در گفتگوی اختصاصی گفت : خدا را شکر می گویم که هفت تپه یادمان خاطره ها احیا شد و دست همه درد نکند .

تشکر می کنم از همه کسانی که در این راه ثابت قدم بودند از جمله رسانه ها و انصافا زحمت کشیدند . سایت شلمچه نیوز و وبلاگ لشگر 25 کربلا خیلی تلاش کردند و این اقبال رسانه ها و مردم نتیجه داد .

امیدواریم هفت تپه و مقر گردان هایی که در آنجا مستقر بودند و رزمندگان ما در آن مکان خاطره دارند احیا شود و مخصوصا محل شهادت سردار شیرسوار و شهدای این منطقه بعنوان یک یادمان نصب گردد .

 

شلمچه نیوز

 

یادگار 8 سال دفاع مقدس ادامه داد : اما یادمان باشد همه هفت تپه ها را از دست ندهیم . خانم اشتون در ایران دنبال چه بود ؟ آنها دقیقا سناریویی که در اوکراین اتفاق افتاد را می خواهند تست کنند و در آینده در ایران اجرا کنند !

امروز پیاده نظام آنها به راحتی به ایران آمد و بازدیدی بعمل آورد تا برنامه های خود را به حالت اجرا در آورند .

سردار میرشکار هشدار داد : شک نکنید فتنه جدیدی در راه است باید آماده باشیم و اگر از امروز این آمادگی و بصیرت را داشته باشیم حتما آنها شکست می خورند .

بعد از زمین گیر شدن آمریکا در سوریه موضوع مذاکره را مطرح کردند . از زمانی که روسیه در گیر اوکراین شد خانم اشتون را به ایران می فرستند و با تعدادی از محکومین فتنه 88 دیدار می کند !

 

وی در خاتمه افزود : مسایلی که در این مدت اتفاق افتاد را کنارهم قرار دهیم ، آقای هاشمی فراخوان داد ! زیبا کلام اسراییل را به رسمیت می شناسد ! سریع القلم استقلال ما را مانع پیشرفت می داند ! یعنی استقلال را باید از دست بدهیم تا پیشرفت کنیم ! اگر قرار بود سرسپرده ها پیشرفت کنند الان باید اردن در رآس این کشور ها باشد . همین اوکراین را این همه وام دادند و می بینیم با این کشور چه کردند !


منبع : شلمچه نیوز


تاریخ انتشار : چهارشنبه 21 اسفند‌ماه سال 1392 | نظرات (1)
 
وصیت شهدا
تماس با ما
عمارنامه : نجوای دیجیتال بصیرت با دیدگان شما AmmarName.ir
نوبت شما
شبکه وبلاگی استان کردستان
معبر سایبری فندرسک درصف انتظار لوگوی عصر ظهور طلایه داران ظهور  نقطه ی وصل سایت شهید حاج احمد کاظمی پایگاه اینترنتی حامیان ولایت سیّد علی ردپاکلیپ حسینی ها   مقر افسران جنگ سایبری  سربداران پرواز جوان فریاد مهتاب سمت مهدی (عج) ? پاتوق منتظران پایگاه اینترنتی مقتدر مظلوم ثامن تم تصویردل پایگاه فرهنگی مذهبی ما همه رهسپاریم مشت پولادین بسیجی بی پلاک  به سوی ظهور kale feri سرداران گمنام مخلوقات ذهنی یک جوجه وبلاگ نویس چشم انداز ایران - سال 1404 آخرالزمان انتظار مهدویت گذر از افلاک همسنگری بوی سیب جنگ و زن عطر کربلا پایگاه مذهبی بشیران سرباز آخر بصیرتی ها اشعار اهل بیت (ع) طلعت آدینه زینت یار عصر ظهور مولا مهدی گل یاس چفیه های بهشتی سرباز صفر مدح عشق طرح باتو حرف می زند بیرق عشق پایگاه اطلاع رسانی کاشف دایرکتوری افسران ارزشی یاران یار شبهه کلیپ پایگاه سایبری منجی صلح تیم سایبری پلارک پیدای پنهان لوگوی شهدای شهر چلیچه پایگاه اندیشه ندبه لوگوی ما کبوتران حریم ولایت امام مهدی (عج) ظهور امام زمان آفتاب ولایت حلقه شهید همت جنگ ما مجاهدین مهدی موعود(عج) لحظه ی ظهور معبر سایبری ساوه حباب یخی
   
امام زمان می آید انجام می دهد ، یعنی چه ؟! امروز تکلیف شما چیست ؟ شما امروز باید چه بکنی ؟ شما باید زمینه را آماده کنی ، تا آن بزرگوار بتواند بیاید و در آن زمینه ی آماده ، اقدام فرماید . از صفر که نمی شود شروع کرد ! جامعه ای می تواند پذیرای مهدی موعود باشد که در آن آمادگی و قابلیت باشد ، و الا مثل انبیاء و اولیای طول تاریخ می شود . . . پس می شود زمینه ها را فراهم کرد . وقتی چنین زمینه هایی ان شا الله گسترش پیدا کند ، زمینه ی ظهور حضرت بقیه الله نیز پدید می آید و مساله ی مهدویت این آرزوی دیرین بشر و مسلمین تحقق می یابد . امام خامنه ای ( حفظه الله)