نوشته شده توسط : سرباز ولایت


امام خامنه ای درباره " اردوهای راهیان نور " فرمودند :
من از این حرکت راهیان نور که چند سال است بحمداللَّه روزبه‌روز هم در کشور توسعه پیدا کرده بسیار خرسندم و این حرکت را حرکت بسیار بابرکتی میدانم و معتقدم این مقطع حساس برای ما یک تجربه است . شما جوانهای امروز اگر آن روز هم بودید توی این میدان با عزم راسخ حاضر میشدید . امروز هم در میدان علم ، میدان سیاست ، میدان تلاش و کار ، میدان همبستگی ملی و میدان بصیرت شما جوانها پایمردی خودتان را نشان دادید و ایستادگی خودتان را اثبات کردید .پ ، ن : از این ور و اونور خبر میرسه که دولتمردان و مسئولین محترم کشور دیگه توجهی به اردوهای راهیان نور نمی کنن و این خیلی جای تاسف داره . بنده نمیگم که این اردوها هیچ اشکالی نداره بلکه خودم به یه سری از حواشیِ آن انتقاد دارم که تمامیِ این قضایا با همفکری و کار قابل حل هستش . ولی این که بیایم کل کار رو زیر سوال ببریم کار اشتباهی ست ؛ چرا که در این چند ساله که این اردوها پیشرفت خوبی داشته ، می توان تاثیر آن را بر جامعه و نسل جوان و نوجوان کشورمون و عصبانی شدن دشمنان اسلام ، ایران و امت مسلمان دید . خیلی از سایت ها ، شبکه ها و رسانه های مستکبرین بر این تلاش اند که این اردوها را از رونق بیاندازند ، چونکه آن ها هم احساس کردند که اگه این فعالیت ها ادامه پیدا بکنه ، ممکنه به ضرر این ظالمان تمام بشه . . . حواسمون به این بیان امام خمینی ره باشه که فرمودند : " اگه کاری کردید که دشمن ناراحت و عصبانی شد ، مطمئن باشید که دارید کار درستی می کنید و ......... "

برای دانلود این اثر زیبا از حامد زمانی به ادامه مطلب بروید ...

شاعر : میلاد عرفانپور
آهنگساز : حامد زمانی
تنظیم : نیما نورمحمدی
میکس و مستر : رضا پوررضوی
  
دانلود از لینک مستقیم


تاریخ انتشار : چهارشنبه 21 اسفند‌ماه سال 1392 | نظرات (9)
 
وصیت شهدا
تماس با ما
عمارنامه : نجوای دیجیتال بصیرت با دیدگان شما AmmarName.ir
نوبت شما
شبکه وبلاگی استان کردستان
معبر سایبری فندرسک درصف انتظار لوگوی عصر ظهور طلایه داران ظهور  نقطه ی وصل سایت شهید حاج احمد کاظمی پایگاه اینترنتی حامیان ولایت سیّد علی ردپاکلیپ حسینی ها   مقر افسران جنگ سایبری  سربداران پرواز جوان فریاد مهتاب سمت مهدی (عج) ? پاتوق منتظران پایگاه اینترنتی مقتدر مظلوم ثامن تم تصویردل پایگاه فرهنگی مذهبی ما همه رهسپاریم مشت پولادین بسیجی بی پلاک  به سوی ظهور kale feri سرداران گمنام مخلوقات ذهنی یک جوجه وبلاگ نویس چشم انداز ایران - سال 1404 آخرالزمان انتظار مهدویت گذر از افلاک همسنگری بوی سیب جنگ و زن عطر کربلا پایگاه مذهبی بشیران سرباز آخر بصیرتی ها اشعار اهل بیت (ع) طلعت آدینه زینت یار عصر ظهور مولا مهدی گل یاس چفیه های بهشتی سرباز صفر مدح عشق طرح باتو حرف می زند بیرق عشق پایگاه اطلاع رسانی کاشف دایرکتوری افسران ارزشی یاران یار شبهه کلیپ پایگاه سایبری منجی صلح تیم سایبری پلارک پیدای پنهان لوگوی شهدای شهر چلیچه پایگاه اندیشه ندبه لوگوی ما کبوتران حریم ولایت امام مهدی (عج) ظهور امام زمان آفتاب ولایت حلقه شهید همت جنگ ما مجاهدین مهدی موعود(عج) لحظه ی ظهور معبر سایبری ساوه حباب یخی
   
امام زمان می آید انجام می دهد ، یعنی چه ؟! امروز تکلیف شما چیست ؟ شما امروز باید چه بکنی ؟ شما باید زمینه را آماده کنی ، تا آن بزرگوار بتواند بیاید و در آن زمینه ی آماده ، اقدام فرماید . از صفر که نمی شود شروع کرد ! جامعه ای می تواند پذیرای مهدی موعود باشد که در آن آمادگی و قابلیت باشد ، و الا مثل انبیاء و اولیای طول تاریخ می شود . . . پس می شود زمینه ها را فراهم کرد . وقتی چنین زمینه هایی ان شا الله گسترش پیدا کند ، زمینه ی ظهور حضرت بقیه الله نیز پدید می آید و مساله ی مهدویت این آرزوی دیرین بشر و مسلمین تحقق می یابد . امام خامنه ای ( حفظه الله)