نوشته شده توسط : سرباز ولایت


برگرفته از : وبلاگ معبر سایبری فندرسک


تقدیم به روح بلند شهید علی خلیلی


صدای بال فرشته مرگ که آمد فهمیدم خدا صدایم زده است . روحم از جسم زخمی ام جدا شد و نور سفیدی راه آسمان را نشانم داد و سرشار از شادی به سوی عرش بال گشودم .

نزدیکتر که شدم چشمم به درهای بهشت افتاد و خنده مستانه ام فلک را در بر گرفت . ناگهان صدایی از زمین بلند شد . برگشتم و به زمینی که برایم حقیر شده بود نگاه انداختم . در خیابانی عده ای مزاحم ناموس مردم شده بودند و طلب کمک می کرد اما فریاد رسی نبود .

آن طرف احمد و علی را دیدم که از مسجد بیرون آمده بودند ولی از کنار دختر بدحجابی به راحتی گذشتند و هیچکدام او را امر به معروف نکرد . کمی دورتر حمید در دانشگاه با همکلاسی های بدحجابش گل می گفت و گل می شنید .
هر کسی را که دیدم بی تفاوت از کنار گناه راحت می گذشت و کسی آمری به معروف نبود . ولی محمد ، محمد است که به جرم امر به معروف کردن بازداشت شده بود . دلم برایش سوخت .

یاد سخن رسول خدا افتادم که فرمودند : هرگاه (مردم) امر به معروف و نهى از منکر نکنند ، و از نیکان خاندان من پیروى ننمایند ، خداوند بدانشان را بر آنان مسلّط گرداند و نیکانشان دعا کنند امّا دعایشان مستجاب نشود . (امالى صدوق، ص‏254)

ماندم به بهشت بروم یا به زمین برگردم ؟ هنوز رگ غیرتم که از زخم روزگار پاره شده بود ورم داشت . هنوز زمین تشنه خون های بود که در رگ غیرتی ها به جوش آمده . کاش می شد برگشت . اما ندایی می گفت بهشت پاداش خوبان است و زمین باشد برای اهلش . باشد که رستگار شوند ...

پ,ن : مطلب کنایه ای بود به خودمون که یادمون نره علی برای چی پر کشید و رفت ...


ادامه مطلب نامه شهید علی خلیلی به رهبر معظم انقلاب ۱۵ روز قبل از شهادت


  

 نامه شهید علی خلیلی به رهبر معظم انقلاب ۱۵ روز قبل از شهادت

سلام آقا جان !
امیدوارم حالتان خوب باشد . آنقدرخوب که دشمنانتان از حسودی بمیرند و از ترس خواب بر چشمانشان حرام باشد . اگر از احوالات این سرباز کوچکتان خواستار باشید ، خوبم ؛ دوستانم خیلی شلوغش میکنند . یعنی در برابر جانبازی هایی که مدافعان این آب و خاک کرده اند ، شاهرگ و حنجره و روده و معده من عددی نیست که بخواهد ناز کند … هر چند که دکترها بگویند جراحی لازم دارد و خطرناک است و ممکن است چیزی از من نماند … من نگران مسائل خطرناک تر هستم … من میترسم از ایمان چیزی نماند .

آخر شنیده ام که پیامبر (ص) فرمودند : اگر امر به معروف و نهی از منکر ترک شود ، خداوند دعاها را نمی شنود و بلا نازل میکند . من خواستم جلوی بلا را بگیرم . اما اینجا بعضی ها میگویند کار بدی کرده ام . بعضی ها برای اینکه زورشان می آمد برای خرج بیمارستان کمک کنند میگفتند به تو چه ربطی داشت ؟!! مملکت قانون و نیروی انتظامی دارد ! ولی آن شب اگر من جلو نمی رفتم ، ناموس شیعه به تاراج میرفت ونیروی انتظامی خیلی دیر میرسید . شاید هم اصلا نمی رسید … یک آقای ریشوی تسبیح بدست وقتی فهمید من چکار کرده ام گفت : پسرم تو چرا دخالت کردی ؟ قطعا رهبر مملکت هم راضی نبود خودت را به خطر بیندازی !

من از دوستانم خواهش کردم که از او برای خرج بیمارستان کمک نگیرند ، ولی این سوال در ذهنم بوجود آمد که آقاجان واقعا شما راضی نیستید ؟؟ آخر خودتان فرمودید امر به معروف و نهی از منکر مثل نماز شب واجب است . آقاجان ! بخدا دردهایی که میکشم به اندازه ی این درد که نکند کاری بر خلاف رضایت شما انجام داده باشم مرا اذیت نمیکند . مگر خودتان بارها علت قیام امام حسین(ع) را امر به معروف و از منکر تشریح نفرمودید ؟ مگر خودتان بارها نفرمودید که بهترین راه اصلاح جامعه تذکر لسانی است ؟ یعنی تمام کسانی که مرا توبیخ کردند و ادعای انقلابی گری دارند حرف شمارا نمی فهمند ؟؟ یعنی شما اینقدر بین ما غریب هستید ؟؟

رهبرم ! جان من و هزاران چون من فدای غربتت . بخدا که دردهای خودم در برابر درد های شما فراموشم میشود که چگونه مرگ غیرت و جوانمردی را به سوگ مینشینید . آقا جان ! من و هزاران من در برابر درد های شما ساکت نمی نشینیم و اگر بارها شاهرگمان را بزنند و هیچ ارگانی خرج مداوایمان را ندهد بازهم نمی گذاریم رگ غیرت و ایمان در کوچه های شهرمان بخشد .

بشکست اگر دل من بفدای چشم مستت
سر خمَ می سلامت شکند اگر سبوییتاریخ انتشار : پنج‌شنبه 7 فروردین‌ماه سال 1393 | نظرات (3)
 
وصیت شهدا
تماس با ما
عمارنامه : نجوای دیجیتال بصیرت با دیدگان شما AmmarName.ir
نوبت شما
شبکه وبلاگی استان کردستان
معبر سایبری فندرسک درصف انتظار لوگوی عصر ظهور طلایه داران ظهور  نقطه ی وصل سایت شهید حاج احمد کاظمی پایگاه اینترنتی حامیان ولایت سیّد علی ردپاکلیپ حسینی ها   مقر افسران جنگ سایبری  سربداران پرواز جوان فریاد مهتاب سمت مهدی (عج) ? پاتوق منتظران پایگاه اینترنتی مقتدر مظلوم ثامن تم تصویردل پایگاه فرهنگی مذهبی ما همه رهسپاریم مشت پولادین بسیجی بی پلاک  به سوی ظهور kale feri سرداران گمنام مخلوقات ذهنی یک جوجه وبلاگ نویس چشم انداز ایران - سال 1404 آخرالزمان انتظار مهدویت گذر از افلاک همسنگری بوی سیب جنگ و زن عطر کربلا پایگاه مذهبی بشیران سرباز آخر بصیرتی ها اشعار اهل بیت (ع) طلعت آدینه زینت یار عصر ظهور مولا مهدی گل یاس چفیه های بهشتی سرباز صفر مدح عشق طرح باتو حرف می زند بیرق عشق پایگاه اطلاع رسانی کاشف دایرکتوری افسران ارزشی یاران یار شبهه کلیپ پایگاه سایبری منجی صلح تیم سایبری پلارک پیدای پنهان لوگوی شهدای شهر چلیچه پایگاه اندیشه ندبه لوگوی ما کبوتران حریم ولایت امام مهدی (عج) ظهور امام زمان آفتاب ولایت حلقه شهید همت جنگ ما مجاهدین مهدی موعود(عج) لحظه ی ظهور معبر سایبری ساوه حباب یخی
   
امام زمان می آید انجام می دهد ، یعنی چه ؟! امروز تکلیف شما چیست ؟ شما امروز باید چه بکنی ؟ شما باید زمینه را آماده کنی ، تا آن بزرگوار بتواند بیاید و در آن زمینه ی آماده ، اقدام فرماید . از صفر که نمی شود شروع کرد ! جامعه ای می تواند پذیرای مهدی موعود باشد که در آن آمادگی و قابلیت باشد ، و الا مثل انبیاء و اولیای طول تاریخ می شود . . . پس می شود زمینه ها را فراهم کرد . وقتی چنین زمینه هایی ان شا الله گسترش پیدا کند ، زمینه ی ظهور حضرت بقیه الله نیز پدید می آید و مساله ی مهدویت این آرزوی دیرین بشر و مسلمین تحقق می یابد . امام خامنه ای ( حفظه الله)