نوشته شده توسط : سرباز ولایت


    


   این تحلیل را از زبان دشمن بخوانید
نشریه 'فارین پالیسی' چاپ آمریکا: 


دوقطب قدرت و رقیب منطقه که رهبری اهل سنت عرب (عربستان) و شیعیان (ایران) را به عهده دارند وارد فاز جدیدی از رقابت منطقه ای و فرامنطقه‌ای شده اند و روز بروز جنبه‌های مختلفی از آن مشخص میشود: 


عربستان میلیاردها خرج تکفیری ها میکند تا حکومتهای عرب شیعه را سرنگون سازد

 اما نه سوریه, نه عراق و نه حتی حزب الله کوچک هم از بین نمی روند! 


نفت را حراج میکند ,

 رسما آسمان خود را برای حمله به ایران در اختیار اسرائیل قرار می دهد,


اما در مقابل ، 

  

ایران دولت بشار اسد را از سقوط قطعی تاثبات نسبی هدایت میکند تا ایالت برون مرزی خود (حزب الله) را در زیر گلوی اسرائیل مقتدرتر و شکست ناپذیرتر سازد! 

عراقی را که آمریکا از وجود صدام پاک کرد را بدون جنگ تحویل گرفت تا با پیوند شیعیان عراق (هلال شیعی) گسترش ناگهانی عظیمی پیدا کند 
و شوک بزرگی بر هزینه‌های مالی هنگفت وهابیون عرب وارد شود! 


کردستان امن عراق هم با تهدید داعش تحت حمایت مالی و نظامی عربستان و ترکیه ( که خودمختاری کردهای عراق را خطری برای استقلال طلبی کردهای خود میدانست)
 و محاصره کوبانی به سمت ایران سوق داده شد 

و ایران نیز با فرصت طلبی قابل تحسینی در کمتر از سه روز 
ژنرال معروف خود و تیم هفتاد نفره مستشاران نظامیش را به آنجا اعزام کرد

 تا کردستان سنی نشین نیز با کمترین هزینه به قلمرو سرداران ایرانی اضافه شود و با پیروزی در جنگ کوبانی این نفوذ و پیشروی ایران در کردستان تثبیت و کامل شود! 

اما این پایان پیروزیهای بدون جنگ و هزینه ایران در جنگهای نیابتی مقابل اعراب وهابی نبود 

و در آخرین پیروزی 'خلیج عدن' نیز به قلمرو ایران اضافه شد و یمن از عربستان جدا و به "هلال شیعی "پیوست. 

شیعیان یمن قدرت را در آن کشور بدست گرفتند و (انصارالله) رسما اعلام کرد که ما (حزب الله) لبنانیم در یمن برای ایران! 

حال باید دید بحرین شیعه نشین نیز علی رغم حساسیت بسیار بالا و حضور مستقیم نیروهای آمریکایی و سعودی "فتح الفتوح " بعدی حکومت ایران خواهد بود! ?


بطور کلی سؤال اساسی اینست که عربستان در قبال ایران از چه چیزهایی باید بترسد! 


1-قدرت موشکی :

بنا به اظهار مقامات ایرانی این کشور 'چهارمین' قدرت موشکی جهان پس از آمریکا, روسیه و چین است 
که اگر چه ممکن است این رتبه غلو باشد اما در قدرت بالای ایران در این مورد اسرائیل هم شکی ندارد! 2-قدرت سایبری:

 ایران در این زمینه به یک قدرت 'نوظهور' در عرصه جهانی تبدیل شده و مهندسین و دانشمندانش سرعت پیشرفت چشمگیری داشته است. 3- پهبادها (هواپیماهای بدون سرنشین) :

پیشرفت ایران در این زمینه هیچ تناسبی با پیشرفتهای صنایع 'های تِک' دیگرش ندارد! 

این کشور درحال حاضر جزو پنج کشور اول دنیا در این صنعت پیچیده (شکار, مهندسی معکوس, طراحی و ساخت) انواع پهباد میباشد تا جائیکه ناوهای مدرن هواپیمابر آمریکایی مستقر در خلیج فارس را رصد میکند 

و با صدور تکنولوژی تولید برخی از انواع آنها به لبنان حتی نیروگاه فوق سری اتمی دیمونای اسرائیل را مورد تصویر برداری های متعدد قرار داده است!


4-ارتشهای نیابتی: 

از حزب الله لبنان تا انصارالله یمن. هلالی عظیم و رو به رشد که هر جا ایران خطری احساس کند یا تهدید به حمله شود آنها اولین مدافعان رهبر خود خواهند بود! 

مستشاران نظامی و نیروهای دریایی و موشکی ایران اکنون از محدوده تنگه هرمز گذشته اند و به کانال سؤئز و باب المندب رسیده اند

 ولی در مقابل رقیب سنتی ایران (عربستان) و سایر هم پیمانان عربش تنها دلار نفتی خرج خرید سلاح میکنند ولی انتظار اقدام عملی از آمریکا و اسرائیل دارند و هر روز شاهد سقوط یکی دیگر از هم پیمانان عرب خود و اقتدار و نفوذ بیشتر ولی کم هزینه رقیب ایرانی خود در منطقه می‌باشند.


تاریخ انتشار : جمعه 7 فروردین‌ماه سال 1394 | نظرات (0)
 
وصیت شهدا
تماس با ما
عمارنامه : نجوای دیجیتال بصیرت با دیدگان شما AmmarName.ir
نوبت شما
شبکه وبلاگی استان کردستان
معبر سایبری فندرسک درصف انتظار لوگوی عصر ظهور طلایه داران ظهور  نقطه ی وصل سایت شهید حاج احمد کاظمی پایگاه اینترنتی حامیان ولایت سیّد علی ردپاکلیپ حسینی ها   مقر افسران جنگ سایبری  سربداران پرواز جوان فریاد مهتاب سمت مهدی (عج) ? پاتوق منتظران پایگاه اینترنتی مقتدر مظلوم ثامن تم تصویردل پایگاه فرهنگی مذهبی ما همه رهسپاریم مشت پولادین بسیجی بی پلاک  به سوی ظهور kale feri سرداران گمنام مخلوقات ذهنی یک جوجه وبلاگ نویس چشم انداز ایران - سال 1404 آخرالزمان انتظار مهدویت گذر از افلاک همسنگری بوی سیب جنگ و زن عطر کربلا پایگاه مذهبی بشیران سرباز آخر بصیرتی ها اشعار اهل بیت (ع) طلعت آدینه زینت یار عصر ظهور مولا مهدی گل یاس چفیه های بهشتی سرباز صفر مدح عشق طرح باتو حرف می زند بیرق عشق پایگاه اطلاع رسانی کاشف دایرکتوری افسران ارزشی یاران یار شبهه کلیپ پایگاه سایبری منجی صلح تیم سایبری پلارک پیدای پنهان لوگوی شهدای شهر چلیچه پایگاه اندیشه ندبه لوگوی ما کبوتران حریم ولایت امام مهدی (عج) ظهور امام زمان آفتاب ولایت حلقه شهید همت جنگ ما مجاهدین مهدی موعود(عج) لحظه ی ظهور معبر سایبری ساوه حباب یخی
   
امام زمان می آید انجام می دهد ، یعنی چه ؟! امروز تکلیف شما چیست ؟ شما امروز باید چه بکنی ؟ شما باید زمینه را آماده کنی ، تا آن بزرگوار بتواند بیاید و در آن زمینه ی آماده ، اقدام فرماید . از صفر که نمی شود شروع کرد ! جامعه ای می تواند پذیرای مهدی موعود باشد که در آن آمادگی و قابلیت باشد ، و الا مثل انبیاء و اولیای طول تاریخ می شود . . . پس می شود زمینه ها را فراهم کرد . وقتی چنین زمینه هایی ان شا الله گسترش پیدا کند ، زمینه ی ظهور حضرت بقیه الله نیز پدید می آید و مساله ی مهدویت این آرزوی دیرین بشر و مسلمین تحقق می یابد . امام خامنه ای ( حفظه الله)